KLASYFIKACJA RESO SFL

PONIŻEJ PREZENTUJEMY NAJWAŻNIEJSZE KLASYFIKACJE W RAMACH ROZGRYWEK

RESO SUWAŁKI FOOTBALL LEAGUE 2018/2019

Klasyfikacja ligi RSFL 2018/2019
MIEJSCENAZWA DRUŻYNYMLPZRPBR. S.BR. ST.RB
114 DYWIZJON112992029722
2ELEKTROMIL RUTKA - TARTAK1127902422122
3ROSPUDA Filipów 112271331229
4NOE – GO Olecko 1120551281612
5ALBATROS RACZKI111954222175
6SZKARNULIS TEAM1119614392217
7AR-TIR Suwałki111543426215
8AUTO LAND & ALP111543422220
9AGRODEALER Suwałki 10154332224-2
10PORTA ACTIVE TEAM11113262633-7
11TRENERZY AP WIGRY SUWAŁKI10103162227-5
12NOVIGO TEAM Suwałki1182271730-13
13PEC SUWAŁKI1141191638-22
14FHU ROBERT GÓRSKI11000111456-42
 OBJAŚNIENIA
MLICZBA MECZÓW
LPLICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
ZLICZBA ZWYCIĘSTW
RLICZBA REMISÓW
PLICZBA PORAŻEK
BR. SLICZBA BRAMEK STRZELONYCH
BR. STLICZBA BRAMEK STRACONYCH
RBRÓŻNICA BRAMEK
Najlepszy strzelec
MIEJSCENAZWISKO I IMIĘKLUBLICZBA BRAMEK
1Jankowski DanielELEKTROMIL RUTKA TARTAK15
1Łejmel AdrianSZKARNULIS TEAM15
3Michniewicz PatrykELEKTROMIL RUTKA TARTAK13
3Mickiewicz WojciechAR-TIR13
5Gwaj PiotrAGRODEALER12
5Macianis PiotrSZKARNULIS TEAM12
5Matwiejczyk PiotrNOE-GO OLECKO12
8Fajkowski PawełROSPUDA FILIPÓW11
9Stasiński Paweł14. DYWIZJON9
Klasyfikacja indywidualna Oldboy
MIEJSCEIMIĘ I NAZWISKODRUŻYNAUMZBKPSUMA
1Kulesza KrzysztofELEKTROMIL RUTKA TARTAK115-115
2Kropiwnicki Wawrzyniec PEC SUWAŁKI113014
3Urynowicz WojciechPEC SUWAŁKI112013
3Żywalewski JerzyPORTA ACTIVE TEAM112013
5Czereszewski WojciechPEC SUWAŁKI102012
6Nalbach JanALBATROS RACZKI110011
7Wyszyński AdamNOE-GO OLECKO8109
8Szarnecki KamilNOE-GO OLECKO4307
8Olsztyn AndrzejPEC SUWAŁKI80-17
8Konobrocki KrzysztofELEKTROMIL RUTKA TARTAK6107
SKRÓTOBJAŚNIENIA
UMUDZIAŁ W MECZU
ZBZDOBYTA BRAMKA
KPKARA PUNKTOWA ZA KARTKI
CKCZYSTE KONTO
Klasyfikacja bramkarzy Oldboy
MIEJSCENAZWISKO I IMIĘNAZWA DRUŻYNYUMCKKPSUMA
1Dziombowski KrzysztofPEC SUWAŁKI112013
2Śliwiński KarolELEKTROMIL Rutka-Tartak60-15
3Czyżyk MarcinELEKTROMIL Rutka-Tartak2002
SKRÓTOBJAŚNIENIA
UMUDZIAŁ W MECZU
ZBZDOBYTA BRAMKA
KPKARA PUNKTOWA ZA KARTKI
CKCZYSTE KONTO
Liga Typera
MIEJSCENAZWISKO I IMIĘLICZBA PUNKTÓW
1Kolenkiewicz Karol60
2Wyrzykowski Wojciech58
3Ułanowicz Kuba57
4Parafinowicz Kuba56
5Leo Rafał52
5Jasionowska Agnieszka52
7Rytelewski Tomasz51
8Grochowska Sylwia48
8Chmielewski Konrad48
8Mickiewicz Aleksandra48
11Mikułan Damian44
12Nowak Marcin44
13Dębowski Kamil43
14Ostaszewski Damian31
15Ułanowicz Tomasz18
16Jurewicz Adrian16
17Ariel Szymon Pa9
18Tomkiewicz Arkadiusz8
19Szyłak Filip6
20Wojciech Milewski5
21Jeleniewicz Szymon4
22Milewski Paweł1