MIEJSCENAZWA DRUŻYNYMLPZRPBR. S.BR. ST.
114 DYWIZJON1023721297
2FABRYKA MEBLI FORTE10227123217
3COMMERCE10196132015
4SZKARNULIS TEAM1019541249
5AUTO LAND & ALP10196132712
6VIZO OCIEPLANIE PIANĄ UKS RUTKA - TARTAK10196132112
7AUTO WIGRY10134151915
8RODZICE i TRENERZY AP WIGRY SUWAŁKI10134152119
9ALBATROS RACZKI10124-62219
10AGRODEALER1072171329
11PEC SUWAŁKI1041181737
12AZS PWSZ SUWAŁKI1031-9458
 OBJAŚNIENIA
MLICZBA MECZÓW
LPLICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
ZLICZBA ZWYCIĘSTW
RLICZBA REMISÓW
PLICZBA PORAŻEK
BR. SLICZBA BRAMEK STRZELONYCH
BR. STLICZBA BRAMEK STRACONYCH