MIEJSCENAZWA DRUŻYNYMLPZRPBR. S.BR. ST.
114 DYWIZJON1126821339
2COMMERCE11227132216
3SZKARNULIS TEAM11226412711
4FABRYKA MEBLI FORTE11227133420
5AUTO LAND & ALP11227132913
6VIZO OCIEPLANIE PIANĄ UKS RUTKA - TARTAK11227134313
7AUTO WIGRY11165152215
8RODZICE i TRENERZY AP WIGRY SUWAŁKI11134162221
9ALBATROS RACZKI11124-72423
10AGRODEALER1172181332
11PEC SUWAŁKI1141191839
12AZS PWSZ SUWAŁKI1131-10580
 OBJAŚNIENIA
MLICZBA MECZÓW
LPLICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
ZLICZBA ZWYCIĘSTW
RLICZBA REMISÓW
PLICZBA PORAŻEK
BR. SLICZBA BRAMEK STRZELONYCH
BR. STLICZBA BRAMEK STRACONYCH